Podpořte web www.serialkillers.cz

Tento web vznikl v roce 2009 a dodnes funguje zcela zdarma. Web je po celou dobu vytrvale doplňován, rozšiřován a aktualizován. Bez jakéhokoli přehánění - za vytvořením obsahu webu jsou tisíce hodin práce (sběr a studium zdrojů, vyhodnocování informací, psaní článků, vytvoření designu, správa webu a FB stránky, komunikace se čtenáři, boj proti plagiátům atd.).

S ohledem na výše uvedené si  Vás - čtenáře dovolujeme požádat o malý příspěvek, kterým podpoříte naše snažení. Umožníte tak nejen další rozvoj webu, ale i psychicky podpoříte a motivujete jeho autora v dalším snažení. 

Přispět můžete třemi způsoby: 1) zasláním daru na účet, 2) zasláním daru kreditní kartou či z účtu PayPal, 3) nákupem knihy či jiného sortimentu z níže uvedeného odkazu.

DONATE z kreditní kraty či PayPal

Stačí kliknout na červené tlačítko "Poslat dar", vyplnit částku a přezdívku. Poté budete přesměrováni na PayPal bránu, kde pokud nemáte PayPal účet, klikněte na tlačítko "Zaplatit z bankovního účtu nebo kreditní kartou" a dále vyplňte povinné údaje, toť vše. Děkujeme:-)                                           

DONATE na účet

Chcete-li podpořit další fungování webu, můžete poslat libovolnou částku na:  ú. č. : 670100 - 2211929767/6210 .                                      

Nákupem jakéhokoli sortimentu z odkazu níže podpoříte chod a rozvoj tohoto webu. Děkujeme:-)

knihy_dobrovský_banner.png