top of page

PROSTOR PRO VAŠI REKLAMU

Jak jste si měli možnost přečíst v sekci „O webu“,  stránka serialkillers.cz je informačním blogem pro ty, které zajímá vše kolem tématiky sériových a dalších mnohonásobných vrahů. Našim cílem je zpracovat životní příběhy vrahů co nejpodrobněji a nejpravdivěji. Blog kromě detailně vypracovaných článků k jednotlivým případům obsahuje také recenze knih, databázi filmů a dokumentů, galerii, nebo také prostor pro diskuzi v rámci fóra.

 

Na stránkách serialkillers.cz rovněž nově umožňujeme zájemcům  inzerovat formou reklamních bannerů své služby nebo prodej produktů.

 

Upřednostňujeme nabídky různých vydavatelství, filmových produkcí, kin, prodejců bezpečnostních řešení a podobně tematicky zaměřených inzercí s ohledem na obsah stránek.

PODMÍNKY PRO INZERCI

K prodeji jsou zatím dva reklamní prostory o velikosti vertical banner (120-300×600) v pravé a levé části na stránkách serialkillers.cz. Vaše reklama se bude zobrazovat nejen na hlavní stránce, ale i všech podstránkách. Dále je možnost umístění horizontálních bannerů (300-468x60) v jednotlivých článcích. Doba umístění reklamy je 30 dnů od vložení banneru na stránky (den kdy banner umístíme se nepočítá). Po uplynutí 30tého dne bude banner odstraněn, pokud se nedohodneme na dalším prodloužení.  Znění a vzhled bannerů je na vás, což platí i o odkazu.

Cena umístění banneru - dohodou. Případným zájemcům můžeme poskytnout statistiky návštěvnosti. Případně se dohodnout na dalších možnostech inzerce a individuálních podmínkách.

 

Vyhrazujeme si právo odmítnou nabídky, které budou obsahovat nevhodný banner (moc bliká nebo narušuje vzhled stránky), nebo budou odkazovat na nevhodný obsah.

 

Pokud máte zájem pošlete nám soukromou zprávu. Ideálně zároveň přiložte i předběžný reklamní text a odkaz na stránku, popřípadě odkaz na banner. Platba je možná převodem na účet, faktura samozřejmě není problém.

bottom of page